Vykdomas projektas „Menas žmogaus gerovei“

   Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje pradedamas vykdyti socialinis meno projektas, skirtas darbuotojų kūrybiškumui bei meninei saviraiškai skatinti. Laisvu nuo darbo metu menais besidominčios gydytojos, slaugytojos, jų padėjėjos ir kt. darbuotojos turės galimybę mokytis tapybos ant šilko paslapčių.


Projekto dalyves mokys ir savo kūrybine patirtimi dalinsis Lietuvos dailininkų sąjungos narė, menininkė Aušra Lazdauskienė. Įstaigos vadovė Violeta Grigienė jau įvertino panašių projektų svarbą. Direktorės įsitikinimu, meninės raiškos užsiėmimai ne tik leidžia atsipalaiduoti moterims dirbančioms emociškai sudėtingą, ypatingos atsakomybės ir pasiaukojimo reikalaujantį darbą, bet ir padeda atrasti save visiškai kitoje – kūrybinėje plotmėje.
Visą rudenį ligoninėje veiksiančiose kūrybinėse dirbtuvėse projekto dalyvės aiškinsis, kaip derinti spalvas, lieti tušą, kaip savo idėją paversti ryškiaspalviu vaizdiniu, džiuginsiančiu ne tik pačią kūrėją, bet ir jos draugus, artimuosius. Vėliau sukurti darbai bus sujungti į bendrą tapybos ant šilko instaliaciją ir pristatyti Vilniuje, Kaune bei Panevėžyje vyksiančiose parodose, o galiausiai savo vietą ras ligoninės erdvėse.


 

 

 

Kaip gauti nemokamą emocinę pagalbą

Kaip gauti nemokamą emocinę pagalbą

Jei turite klausimų dėl sveikatos priežiūros paslaugų

Jei turite klausimų dėl sveikatos priežiūros paslaugų

Dėl sveikatos priežiūros paslaugų, už kurias sumoka ligonių kasos

Dėl sveikatos priežiūros paslaugų, už kurias sumoka ligonių kasos

Storosios žarnos vėžio prevencinė programa

Sstorosios žarnos vėžio prevencinė programa

Ką reikia žinoti apie medicininę reabilitaciją?

Kada reikia mokėti už paslaugas gydymo įstaigoje?

Gimdos kaklelio vėžio prevencinė programa

Krūties vėžio prvencinė programa

Širdies ir kraujagyslių ligų prevencinė programa