Vykdomas projektas „Menas žmogaus gerovei“

   Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje pradedamas vykdyti socialinis meno projektas, skirtas darbuotojų kūrybiškumui bei meninei saviraiškai skatinti. Laisvu nuo darbo metu menais besidominčios gydytojos, slaugytojos, jų padėjėjos ir kt. darbuotojos turės galimybę mokytis tapybos ant šilko paslapčių.


Projekto dalyves mokys ir savo kūrybine patirtimi dalinsis Lietuvos dailininkų sąjungos narė, menininkė Aušra Lazdauskienė. Įstaigos vadovė Violeta Grigienė jau įvertino panašių projektų svarbą. Direktorės įsitikinimu, meninės raiškos užsiėmimai ne tik leidžia atsipalaiduoti moterims dirbančioms emociškai sudėtingą, ypatingos atsakomybės ir pasiaukojimo reikalaujantį darbą, bet ir padeda atrasti save visiškai kitoje – kūrybinėje plotmėje.
Visą rudenį ligoninėje veiksiančiose kūrybinėse dirbtuvėse projekto dalyvės aiškinsis, kaip derinti spalvas, lieti tušą, kaip savo idėją paversti ryškiaspalviu vaizdiniu, džiuginsiančiu ne tik pačią kūrėją, bet ir jos draugus, artimuosius. Vėliau sukurti darbai bus sujungti į bendrą tapybos ant šilko instaliaciją ir pristatyti Vilniuje, Kaune bei Panevėžyje vyksiančiose parodose, o galiausiai savo vietą ras ligoninės erdvėse.


 

 

 

 

Nuo 2019 m nauja sveikatos apsaugos reforma

Sveikatos apsaugos reforma. Onkologinių ligų prevencija

Apie receptinius vaistus informuoja SAM

Vėžio prevencinės programos

Gimdos kaklelio vėžio prevencinė programa

Ką svarbu žinoti apie medicininės reabilitacijos paslaugas

Kaip įsigyti kompensuojamųjų vaistų pigiau

Šeimos gydytojo paslaugos