Panevėžio savivaldybės vadovų vizitas

    VšĮ Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje lankėsi miesto Savivaldybės vadovai. Įstaigos darbą iš arti pamatyti atvyko Savivaldybės vicemeras Petras Luomanas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė bei Sveikatos skyriaus vedėjas Mindaugas Burba. Vizito metu domėtasi ligoninėje vykstančia renovacija, personalo darbo sąlygomis ir pacientams teikiamų paslaugų kokybe.

    Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė daug pastangų deda siekiant, kad įstaiga atitiktų nūdienos sveikatos priežiūros sistemos tendencijas, kad pacientų gydymo, slaugos ir priežiūros kokybė būtų kiek įmanoma aukštesnio lygio. Pastaraisiais metais ligoninėje vyksta vidaus renovacijos darbai: atliekamas kapitalinis remontas, keičiami inžineriniai tinklai, langai, vėdinimo sistemos, platinamos durys, įrengta nešvarių skalbinių šachta, ligoninė įsigijo modernios medicininės ir slaugos įrangos. Daugiau nei 70 proc. darbų yra finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos fondų, likusią dalį sudaro valstybės biudžeto lėšos. Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje viešėję Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, kad modernizuojant ligoninę matyti pozityvūs pokyčiai, o darbuotojų kolektyvą papildo jauni žmonės, tačiau iki renovacijos pabaigos dar reikia ne mažai nuveikti. Du keturaukščio ligoninės pastato skyriai pilnai įrengti, bet likusiuose aukštuose renovacija stringa, nes remontą atliekantiems rangovams nepavyksta laiku atlikti numatytus darbus. Susiklosčiusią padėtį ligoninės vadovė Violeta Grigienė įvardino kaip vieną didžiausių įstaigos problemų. „Šiuo metu 185 ligonius gydanti įstaiga galėtų priimti ir daugiau žmonių, tačiau stringant renovacijai, nėra kur guldyti daugiau pacientų. Dėl užsitęsusio remonto nepatogumų patiria ir ligoniai, ir įstaigoje dirbantis personalas, be to, sutartyje numatyti darbų terminai yra svarbūs, norint įsisavinti projektines lėšas“, – pergyvena įtaigos vadovė.
    Visuomenei senstant, paliatyvaus gydymo ir slaugos paslaugas teikiančios įstaigos vaidmuo mieste tampa vis svarbesnis. Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje viešėję miesto vadovai pažadėjo pasirūpinti, kad ligoninę remontuojantys statybininkai visus suplanuotus darbus atliktų kuo greičiau. Susitikime sutarta, kad stringanti renovacija yra ir ne tik ligoninės vadovybės, bet ir įstaigos steigėjo – Savivaldybės rūpestis. Rentabiliai dirbančios įstaigos vadovė V. Grigienė tikisi, kad užbaigus ligoninės vidaus renovaciją, bus galima pradėti ir pastato išorės remontą.

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės informacija

 


 


 

 

 

Kaip gauti nemokamą emocinę pagalbą

Kaip gauti nemokamą emocinę pagalbą

Jei turite klausimų dėl sveikatos priežiūros paslaugų

Jei turite klausimų dėl sveikatos priežiūros paslaugų

Dėl sveikatos priežiūros paslaugų, už kurias sumoka ligonių kasos

Dėl sveikatos priežiūros paslaugų, už kurias sumoka ligonių kasos

Storosios žarnos vėžio prevencinė programa

Sstorosios žarnos vėžio prevencinė programa

Ką reikia žinoti apie medicininę reabilitaciją?

Kada reikia mokėti už paslaugas gydymo įstaigoje?

Gimdos kaklelio vėžio prevencinė programa

Krūties vėžio prvencinė programa

Širdies ir kraujagyslių ligų prevencinė programa