Ligoninėje jau pasklido Šv. Velykų dvasia

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje jau pasklido prisikėlimo, vilties ir tikėjimo – Šv. Velykų – dvasia. Kaip ir prieš kiekvienas didžiąsias metų šventes pacientus aplankė dvasininkai, ligoninės koplyčioje aukotos Šventosios Mišios.

„Žengiant į didįjį Velykų slėpinį prisiminkime, kad Jėzus Kristus mirė už mus ir prisikėlė tam, kad ir mes prisikeltume ir gyventume, tai ta viltis, kuri kiekvieną turi lydėti gyvenimo kelyje. Tad prašykime vilties ir reikalingų malonių visiems ligoniams, įstaigos darbuotojams, administracijai bei mūsų artimiesiems“, – Šv. Mišių metu kvietė Šv. Petro ir Povilo bažnyčios kunigas Žilvinas Treinys. Dvasininkas, išklausęs ligonių išpažintis ir  atlikęs Mišių auką,  bendravo su pacientų artimaisiais ir darbuotojais.

Įstaigos administracijos rūpesčiu ir floristės Vilmos Smetonienės kūrybiškumo dėka, ligoninė pasipuošė pavasariu ir atgimimu dvelkiančiomis gėlių kompozicijomis.

„Prieš kiekvienas didžiąsias metų šventes stengiamės, kad šventinio laukimo džiaugsmą pajustų ir mūsų pacientai. Bendrystė su dvasininkais kiekvieno širdyje uždega vilties ugnelę. Tad laukiant gražiausios pavasario šventės, simbolizuojančios prisikėlimą ir viltį, įstaigoje stengiamės sukurti jaukią ir šiltą atmosferą. Artėjančių Šv.Velykų proga visiems linkiu neblėstančios šviesos ir  tikėjimo, artimųjų meilės ir supratimo,“ – Kristaus prisikėlimo ir gamtos pabudimo šventės – Šv. Velykų – išvakarėse sakė ligoninės direktorė Violeta Grigienė.  

 

 

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės informacija

 


 

 

 

Kaip gauti nemokamą emocinę pagalbą

Kaip gauti nemokamą emocinę pagalbą

Jei turite klausimų dėl sveikatos priežiūros paslaugų

Jei turite klausimų dėl sveikatos priežiūros paslaugų

Dėl sveikatos priežiūros paslaugų, už kurias sumoka ligonių kasos

Dėl sveikatos priežiūros paslaugų, už kurias sumoka ligonių kasos

Storosios žarnos vėžio prevencinė programa

Sstorosios žarnos vėžio prevencinė programa

Ką reikia žinoti apie medicininę reabilitaciją?

Kada reikia mokėti už paslaugas gydymo įstaigoje?

Gimdos kaklelio vėžio prevencinė programa

Krūties vėžio prvencinė programa

Širdies ir kraujagyslių ligų prevencinė programa