Kelionėje stiprino draugiškus kolegų ryšius

     Saulėtą rudenį Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės darbuotojai viešėjo garsiuosiuose Naisiuose. Įspūdingai sutvarkyta aplinka kerintis Šiaulių rajono kaimelis visus sužavėjo išpuoselėta kultūrinių erdvių infrastuktūra, kur didžiulis dėmesys skirtas sportui, poilsiui ir tautinės atminties puoselėjimui – pagrindiniams veiksniams, skatinantiems blaivios, sveikos ir laimingos visuomenės kūrimą.


Atvykus į Mažąja Lietuvos kultūros sostine tituluojamą kaimą, ligoninės administraciją, personalą ir socialinius partnerius pasitikusi gidė pirmiausia pakvietė į modernų bendruomenės rūmų pastatą. Ekskursijos dalyviams buvo pristatyta edukacinė Naisių krašto pažintinė programa, jau įgyvendinti ir dar kuriami kultūriniai projektai. Kelionė prasidėjo Naisių Saulės aikštėje, prie tūkstantį kartų padidinto baltiškojo saulės ženklo. Aplankę baltų dievų skulptūrų parką, unikalų inkilų muziejų, prieverpstės formas primenantį, beveik hektaro dydžio baltų žolynų gėlyną, ekskursijos dalyviai pakilo į būsimo amfiteatro šlaito viršūnę, o kelionę Naisiuose baigė užkopę į aukštą kalvą, kur įkurtas senojo baltų tikėjimo muziejus, su didinga Perkūno skulptūra ir atkurtais alkakmeniais. Apžiūrėjus Naisių etnokultūros ekspozicijas, pabuvus santarvėje su žmonėmis ir dieviškumo apraiškų kupina rudenėjančia gamta, ekskursijos autobusas pasuko Kryžių kalno link. Sakrališkoje erdvėje, liudijančioje krikščionišką mūsų tautos ištikimybę kryžiaus aukai, pasisemta nesenkančios vilties, dvasios jėgos, meilės stiprybės.
Dėkodama už puikų, kartu praleistą laiką, Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vadovė Violeta Grigienė sakė, jog niekas taip nevienija kolegų, kaip bendros kelionės, ji pasidžiaugė, kad turininga ekskursija įstaigos darbuotojams leido ne tik atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir pailsėti nuo darbų rutinos, bet ir sustiprino draugiškus bendradarbių ryšius, vienybę ir pagalbos dvasią, juk nuo to priklauso ir ligoninės veiklos efektyvumas.


 

 

 

Kaip gauti nemokamą emocinę pagalbą

Kaip gauti nemokamą emocinę pagalbą

Jei turite klausimų dėl sveikatos priežiūros paslaugų

Jei turite klausimų dėl sveikatos priežiūros paslaugų

Dėl sveikatos priežiūros paslaugų, už kurias sumoka ligonių kasos

Dėl sveikatos priežiūros paslaugų, už kurias sumoka ligonių kasos

Storosios žarnos vėžio prevencinė programa

Sstorosios žarnos vėžio prevencinė programa

Ką reikia žinoti apie medicininę reabilitaciją?

Kada reikia mokėti už paslaugas gydymo įstaigoje?

Gimdos kaklelio vėžio prevencinė programa

Krūties vėžio prvencinė programa

Širdies ir kraujagyslių ligų prevencinė programa